Application Enhancer

Application Enhancer 2.5.2

Zwiększ możliwości swoich programów

Zalety

  • Zmiany nie ingerują w kod innych programów

Wady

  • Wprowadzenie zbyt wielu zmian pogarsza wydajność systemu

Niezły
6

Nawet dobrym programom często brakuje jakiejś wyjątkowo potrzebnej funkcji. Rozwiązaniem jest Application Enhancer, darmowe narzędzie, zwiększające funkcjonalność innych aplikacji.

Korzystając z systemu operacyjnego i różnych aplikacji często brakuje nam jakiejś ważnej funkcji, o której programiści najwyraźniej zapomnieli lub nie chcieli pamiętać. Rozwiązaniem może być Application Enhancer. Pozwala on dodawać funkcje do systemu operacyjnego i programów za pomocą odpowiednich wtyczek.

Application Enhancer dokonuje jedynie powierzchownych zmian i nie ingeruje w kod programów, dzięki czemu ryzyko uszkodzenia systemu jest minimalne. Należy jednak pamiętać, ze dokonywanie zbyt wielu zmian na raz może prowadzić do niestabilnego działania Mac OS X. Oferowane wtyczki są mniej lub bardziej funkcjonalne, wszystko zależy od naszych potrzeb. Dostępne są rozszerzenia ustalające rozmiar okna po minimalizacji, zmieniające tło Docka oraz wiele innych.

Application Enhancer to interesujący program rozszerzający funkcjonalność innych aplikacji. Używany z rozwagą pomaga pozbyć się irytujących braków w innych aplikacjach.

Najczęściej pobierane Programy narzędziowe na mac

Więcej
Application Enhancer

Download

Application Enhancer 2.5.2

Opinie użytkowników o Application Enhancer